Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 19. juuni 2019 12:25

AS SEB Pank muudab väärtpaberikonto ja -tehingute tingimusi

Väärtpaberikonto ja -tehingute tingimuste muudatused jõustuvad 1. augustil 2019 ja hakkavad kehtima kõikidele sellel hetkel kehtivatele lepingutele.

Uute väärtpaberikonto ja -tehingute tingimustega on võimalik tutvuda alates 1. juulist 2019 kõikides SEB pangakontorites ning kodulehel.

Kui klient on muudatustega nõus, siis ei ole kliendil vaja täiendavalt midagi teha. Muudatustega mittenõustumisel on kliendil võimalus pangaga sõlmitud leping hiljemalt 31. juulil 2019 lõpetada. Kui klient ei teata lepingu lõpetamise soovist, loeme, et klient on muudatustega nõustunud, ja alates 1. augustist 2019 kehtivad kliendiga sõlmitud lepingu(te)le uued väärtpaberikonto ja -tehingute tingimused.

Lisainfo klienditoe telefonil 665 5100 või Skype’i teel (kasutajanimi: seb.eesti, ainult kõned).

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.