Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 25. mai 2019 17:05

SEB panka tunnustati Vastutustundliku Ettevõtluse kuldmärgisega

Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi pidulikul galal tunnustati Eesti ettevõtteid kuld-, hõbe- või pronksmärgisega. SEB-l oli au saada autasustatud kuldmärgisega.

„Vastutustundlik äritegevus tähendab sisuliselt seda, et ettevõte ei sea oma eesmärgiks ainult kasumi teenimist – see on niikuinii äritegevuse mõte  – vaid ka seda, kuidas seda kasumit teenitakse ning mil viisil ja kuhu see kasum kulutatakse. Oluline on ka see, et Eesti ettevõtted prooviksid rohkem mõelda sellele, milline on ettevõtte mõju töötajatele, kogukonnale, ühiskonnale, loodusele ning ärikultuurile tervikuna. Foorumi poolt antud kõrge auhind on tunnustuseks meie püüdlustele panustada veelgi aktiivsemalt kogukonda ja keskkonda,“ sõnas SEB juhatuse esimees Allan Parik

SEB jaoks on jätkusuutlik ja vastutustundlik ettevõtlus osa panga äristrateegiast, puudutades seega läbivalt ettevõtte tegevuse kõiki aspekte – millise mõjuga on panga finantseeringud, kuidas juhtida innovatsiooni, paigutada investeeringuid ning arendada uusi ärivõimalusi.

Viimasest SEB äriklientide seas läbi viidud vastutustundliku äritegevuse uuringust selgus, et ettevõtted ise peavad hetkel kõige olulisemaks panustamist varasemast enam oma  töötajatesse, üha rohkem mõeldakse ka mitmekesisusele.

„Suure teenindusettevõttena püüame ise ka olla eeskujuks suurematele ja väiksematele ettevõtetele. SEB-s töötab täna inimesi neljast eri põlvkonnast ja me otsime pidevalt viise, kuidas töötajaid arendada ja motiveerida,“ lisas Parik.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.