Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. mai 2019 14:35

SEB internetipangas saab nüüdsest oma kaartide PIN-koode näha

Alates 10. maist saavad SEB kliendid oma pangakaartide PIN-koode vaadata erakliendi internetipangast. Seda küll piiratud arvu kordi kaardi eluea jooksul ja ainult interneti-, mitte mobiilipangas.

PIN-koodi saab endiselt vahetada ainult SEB pangaautomaatides, kuid selle kuvamise võimalus on nüüdsest olemas SEB internetipangas. Kaartide puhul, mis on tellitud enne 18. aprilli, saab PIN-koodi vaadata kaks korda; kaartidel, mis on tellitud pärast 18. aprilli, saab PIN-koodi vaadata neli korda. PIN-koodi vahetamise korral loendur ei uuene ehk PIN-koodi vaatamiste arv on seotud kaardi, mitte koodiga. 

PIN-koodi saab vaadata ainult kaardi valdaja erakliendi internetipangas „Minu kaardid“ lehelt. PIN-koodi saab küsida eraisiku deebet- ja krediitkaartidele ning juriidilise isiku krediitkaartidele. Kui kaardi valdaja ja konto omanik on erinevad, siis ei kuvata konto omanikule PIN-koodi päringu nuppu.

PIN-koodi saab vaadata kahes kohas: aktiveerides internetipangas postiga saadetud pangakaardi; olemasoleva kaardi juures „Minu kaardid“ lehel internetipangas. Alati kuvatakse päringu hetkel kehtiv PIN-kood.

PIN-koodi päringu tegemise järel kuvab süsteem info kaardi kohta ja näitab mitu korda on võimalik veel selle kaardi PIN-koodi vaadata. Seejärel tuleb sisestada PIN2, misjärel kuvatakse ekraanile 90 sekundiks koos ajaloenduriga PIN-kood – aja lõppedes suunatakse klient tagasi „Minu kaardid“ lehele. Viimasel lubatud vaatamisel kuvatakse ka vastav lisateade, et tegemist on viimase korraga, mil saab PIN-koodi selle kaardi puhul vaadata.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.