Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 16. mai 2019 17:40

AS EfTEN Real Estate Fund III aktsiate avalik pakkumine

AS EfTEN Real Estate Fund III aktsiate avalik pakkumine algab 16. mail kell 9.00 ja lõppeb 31. mail 2019 kell 16.00.

AS EfTEN Real Estate Fund III aktsiate avalik pakkumine (ISIN EE3800046817) on suunatud kõigile füüsilistele- ja juriidilistele isikutele Eestis. Isik loetakse Eestis olevaks, kui ta omab väärtpaberikontot väärtpaberite hoidmiseks Nasdaq CSD-s.
Isikul, kes on kantud aktsionäride nimekirja 7. mai 2019 Nasdaq CSD tööpäeva lõpu seisuga, on eesõigus märkida uusi aktsiaid võrdeliselt oma aktsiate nimiväärtuse summaga.

AS EfTEN Real Estate Fund III aktsiatega seotud prospektiga saate tutvuda siin:
https://www.fi.ee/et/investeerimine/registrid-ja-nimekirjad/registreeritud-prospektid/finantsinspektsioonis-registreeritud-prospektid/eften-real-estate-fund-iii13052019

  • Väärtpaber: EfTEN Real Estate Fund III aktsia täiendav 5
  • ISIN: EE3800046817
  • Märkimisperioodi algus: 16. mai 2019 kella 9.00-st
  • Märkimisperioodi lõpp: 31. mai 2019 kella 16.00-ni
  • Märkimisel aktsia hind: 16 eurot
  • Tehingu väärtuspäev: 10. juuni 2019
  • Märkimise teenustasu: 3,2 eurot + 0,5% summast

Märkimiskorraldust saate teha pangakontoris ja internetipangas (Investeerimine→Märkimine).

Aktsiate jaotuse selgudes genereerib NCSD 5. juunil 2019 kella 19.00-ks investorite nimel makse vastu ostukorraldused vastavalt Emitendi poolt aktsepteeritud märkimiskorraldustele ja aktsiate jaotusnimekirjale.


Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.