Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 6. mai 2019 12:50

Suveks uuendab SEB üle kolmandiku oma Tartu pangaautomaatidest

Mai keskpaigaks uuendab SEB üle kümne Tartus asuvatest pangaautomaatidest. Uuenduse eesmärk on automaatide töökindluse, kasutajakogemuse ja turvalisuse parandamine. Kokku on Tartus 27 SEB sularaha sisse- ja väljamakseautomaati, Tartumaal  32 – lisaks maakonnakeskusele Elvas, Kallastel ja Rõngus. Kogu SEB 232 pangaautomaadist koosnev võrgustik on plaanis uuendada 2021. aasta alguseks.

„2018. aasta teises pooles alustasime uute pangaautomaatide testimisega ning selle raames paigaldasime mõned uued sularahaautomaadid ka Tartusse, kus automaatide töökoormus on läbi aegade olnud üks Eesti kõrgemaid. Täna, mil uued masinad on ennast tõestanud, lähme projektiga jõudsalt edasi. Sel aastal on meil kavas uutega asendada kokku 100 SEB pangaautomaati,“ kommenteerib plaane SEB juhatuse liige Ainar Leppänen.

SEB uued pangaautomaadid on praeguseks paigaldatud Annelinna keskusesse, Meltsiveski Konsumisse, Võru tänava Maximasse, Tasku keskusesse, Tartu bussijaama, Kvartali kaubanduskusesse ja Lõunakeskusesse. Mais on kavas uuendada automaadid Maarjamõisa haiglas, SEB Tartu pangakontoris ning Tartu Kaubamajas.

Uued pangaautomaadid on toodetud Saksamaal ning tänu kaasaegsele riist- ja tarkvarale on neid mugav kasutada. Masinatel on ka mitu turvauuendust, millest peamine on Eesti esimene nn „tindikaitse“*. SEB pangaautomaatide võrgustik koosneb 181 sularaha väljamakseautomaadist ja 51 raha sisse- ja väljamakseautomaadist. Viimaste aastate jooksul ei ole automaatide arv oluliselt muutunud.

*Tindikaitse on automaatne kaitsesüsteem mis aktiveerub pangaautomaadi vastu suunatud rünnaku puhul.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.