Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 3. mai 2019 17:05

SEB: iga neljas kohtumine pangaga toimub video teel

SEBs toimuvate videokohtumiste arv on alates jaanuarist 2019 rohkem kui kahekordistunud. Kokku on aasta algusest alates pangas toimunud mitu tuhat videokohtumist klientidega. Videokohtumised on populaarsed nii era- kui ka äriklientide seas.

„Eestis toimub SEBs hetkel iga neljas kohtumine kliendiga video teel ning selle teenuse populaarsus hakkas tõusma just nüüd, alates 2019. aasta algusest. Üldiselt näeme videokohtumiste populaarsuse tõusu ka Lätis ja Leedus, kuid Eesti kasv on selles sfääris kõige tugevam,“ kommenteeris Eesti tulemust Balti digitaalse müügi juht Edward Rebane.

Videokohtumise teel on pangaera klientidel võimalik saada nõustamist laenu,- investeerimis- ja elukindlustustoodete osas, avada oma lapsele konto, tellida talle kaart ning sõlmida internetipanga leping, samuti aga lahendada oma äriga seotud küsimusi. Videokohtumine lubab võtta oma pangaga kiirelt ja mugavalt ühendust ka väljaspool tööaega ning toimib nii Eestis kui ka välismaal olevate eraklientide jaoks.


Lisainfo:
Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.