Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 2. mai 2019 11:40

SEB: kaupmees eelistab suvelaadal nutiterminali

Suvelaatadel ja muudel väliüritustel tegutsevad kaupmehed kasutavad üha enam nutiterminale, kuna inimesed eelistavad maksta kaardiga. Taskusse mahtuv nutiterminal töötab koos nutitelefoni või tahvelarvutiga ning võimaldab nõnda vastu võtta kaardimakseid kõikjal, kus on olemas mobiilne internet.

„Nutiterminali lahendus meeldib nii kaupmeestele kui ka nende klientidele. Terminal võtab vastu nii kiip – kui ka viipekaarte. Moodne terminal töötab nutirakenduse põhiselt ning säästab ka loodust, sest kaardimakse kviitung edastatakse elektrooniliselt kliendi e-posti aadressile. Väikekaupmehe jaoks on nutiterminal ka soodsam lahendus kui tavaterminal,“ kommenteeris SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

SEB nutiterminal töötab bluetooth-ühenduse kaudu nii Android kui  iOS mobiiltelefonides või tahvelarvutites, millele tuleb lihtsalt laadida nutiterminali kasutamiseks vajalik rakendus. „Tänapäeva tehnoloogia areneb kiiresti, mistõttu on otstarbekam nutiterminali pigem rentida, et nii kasutatav riist- kui ka tarkvara vastaks tänapäeva tingimustele ja oleks maksimaalselt turvaline,“ lisas Leppänen.
Nutiterminali kasutamiseks tuleb sõlmida SEBga kaupmeheleping ning omada iOS või Androidi nutitelefoni või tahvelarvutit. Terminali saab pangast kasutamiseks rentida sobivaks perioodiks 8-eurose kuutasuga.

Leppänen lisas veel, et: „Eestimaalased on ettevõtlikud ja eriti suvistel suurüritustel ja laatadel on soov oma klientidele mugavaid makselahendusi pakkuda. Kaardimakse võimalus annab ettevõtja käibele hoogu, kuna keskmine tehing kaardimakse puhul on märkimisväärselt kõrgem sularahatehingust.“

SEB pakub nutiterminale ka teistes SEB Balti pankades. Rohkem infot nutiterminalide kohta www.seb.ee/nutiterminal.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.