Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 12. aprill 2019 16:35

Teade SEB Fund 3 - SEB Technology Fund osakuomanikele

Anname teada, et SEB Fund 3 - SEB Technology Fund ühendatakse fondiga SEB Teknologifond.

Ühinemine leiab aset 13. mail 2019 fondi varade üleandmise teel ning selle järgselt lakkab fond SEB Technology Fund eksisteerimast. Ühendava fondi uueks nimeks saab SEB Teknologifond.

Ühinemisel osalevad SEB Technology Fund alamfondid, millel muutub ka ISIN:

  • C (USD), LU0427864466 uus ISIN SE0011644335
  • D (USD), LU0047324487 uus ISIN SE0011644343

Ühinemisega seotud kulud kannab SEB Investment Management AB ja see ei mõjuta osakuomanikke ega osakuomanike investeeringu väärtust. SEB Fund 3 - SEB Technology Fund on registreeritud Luksemburgis ja SEB Teknologifond registreeritud Rootsis, mis teeb sellest piiriülese ühinemise.

Peale ühinemist ei vahenda SEB enam fondi SEB Teknologifond, mis tähendab, et SEB Teknologifond fondiosakuid juurde osta ei saa. Võimalik on esitada üksnes fondiosakute müügikorraldusi.

Kui Te ei soovi fondide ühinemises osaleda, saate  oma SEB Technology Fund osakud tasuta müüa või vahetada mõne teise Luxemburgis registreeritud fondi vastu kuni 2. maini 2019 kella 14.00-ni. Fondide nimekirja leiate siit.

Täpsem info (inglise keeles) on saadaval alloleval lingil:
https://sebgroup.lu/private/information-for-investors/news/seb-fund-3-seb-technology-fund-will-merge-with-seb-teknologifond

Lisainfo klienditoe telefonil 665 5100 või Skype’i teel (kasutajanimi: seb.eesti).

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.