Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 12. aprill 2019 15:45

Global Finance nimetas SEB parimaks pangaks Eestis

Rahvusvaheline majandusajakiri Global Finance valis välja maailma erinevate regioonide parimad pangad. Ajakiri nimetas SEB parimaks pangaks Eestis, sama auhinna pälvis SEB ka Lätis ja Leedus.

„SEB on nüüdseks juba aastaid panustanud innovatsiooni ja digitaalsete lahenduste arendamisse. Digitaliseerimine on tulevik ja see avaldub ka SEB klientide kasvanud aktiivsuses digikanalites. Eesmärgiks on muuta nii meie klientide kui töötajate elu lihtsamaks ning mugavamaks – väärtustame kliendikeskset lähenemist,“ ütles SEB Panga juhatuse esimees Allan Parik.

Valiku tegid Global Finance’i toimetajad koostöös finantsekspertide, pankurite ja analüütikutega üle maailma. Arvestati tegureid, mis olid kvantitatiivselt mõõdetavad kui ka neid, mis tuginesid klientide ja hindajate kogemusel. Samuti viidi läbi küsitlus Global Finance’i lugejate seas, et tulemused oleksid veelgi täpsemad.

Auhinda antakse välja 26. järjestikust korda ning selle eesmärgiks on näidata, millised finantsettevõtted on innovaatiliseimad ja kohanevad muutustega kõige paremini. Üldvõitja kuulutatakse välja 19. oktoobril Washingtonis toimuval auhinnatseremoonial.

 

Lisainfo:

Kristi Jänes
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon +372 665 5399
mobiil +372 5569 0616
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.