Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 3. aprill 2019 18:05

Rahvusooperis Estonia valitakse täna õhtul lemmiksoliste

Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB annab kaheksandat korda välja publikupreemiad aasta nais- ja meessolistile, kelle valivad ooperikülastajad.

Publikupreemiate laureaadid selgitatakse Estonia koosseisuliste ooperisolistide seast välja vaatajahääletuse tulemusena. Publiku lemmiksolistid saavad 2000-eurose rahalise preemia ning auhinnaks kaks aplodeerivat kätt, mille autoriks on EKA metalliosakonna dotsent ja kunstnik Nils Hint. Tänavused laureaadid kuulutatakse välja täna õhtul, 3. aprillil ooperi „Tsaari mõrsja“ etendusel.

„SEB-l ja Rahvusooperil Estonia on tugev ja pikaajaline koostöösuhe. Nii meie töötajad kui kliendid armastavad Estonia teatrit, võimalusel vaatame ära kõik etendused. Paljudel teatrikülastajatel on tekkinud juba oma lemmikud, keda käiakse  kuulamas ja kellele elatakse täna õhtul eriliselt kaasa!“ ütles SEB Panga juhatuse esimees Allan Parik.

„Artisti kõige suuremaks kiituseks on publiku tunnustus ning mul on väga hea meel, et meie pikaaegne toetaja SEB pank on võimaldanud publiku tänu ja tunnustust artistidele edasi anda,“ ütles teatrijuht Aivar Mäe. „SEB panga publikupreemiat antakse välja kaheksandat korda, mis on märk teatri ja panga suurepärasest koostööst, mis kestab veel mitmeid aastat,“ lisas Mäe.

2018. aastal pälvisid SEB publikupreemia Juuli Lill ja René Soom. Kõikide hääletajate vahel loosib rahvusooper välja kümme 20-eurost kinkepiletit. Võitjatega võetakse ühendust 4. aprillil. Täpsemalt saab SEB publikupreemiaga tutvuda www.opera.ee/lavastus/seb-publikupreemia.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.