Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 1. aprill 2019 13:00

Iga neljas suvepraktikant sai ettepaneku jätkata tööd pangas

SEB 2018. aasta suvepraktika tulemusena sai iga neljas pangas praktikal olnud noor kolleeg ettepaneku pangas töö jätkamiseks. Konkurss 2019. aasta praktikakohtade täitmiseks on lõpujärgus ning pank innustab noori professionaale oma osalemissoovist kindlasti teada andma.

SEB personali- ja koolitusdivisjoni direktor Tõnu Sepp: „SEB pakub suvekolleegidele väärilist palka, paindlikku tööaega ja just neile arendatud noore professionaali kasvuprogrammi YouthLAB. Iga noor, kes otsustab suve SEB-s veeta, võib olla kindel, et talle pakutakse sisulist ja vastutusrikast tööd. Samuti jääb aega ka suve nautimiseks ning õppida juurde eluks ja tööks vajalikke oskusi.“

2018. aasta suvepraktika läbis SEB-s 37 noort, kes valiti välja rohkem kui 200 soovija hulgast. Suvetöö leidis pangas 20 erineva eriala - majanduse, IT, äriinfotehnoloogia ja erinevate sotsiaalteaduslike erialade - esindajat.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.