Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 22. märts 2019 16:35

Märtsis uuendab SEB oma pangaautomaatide võrku Ida-Virumaal

Märtsis on SEB-l kavas paigaldada uued sularaha sisse- ja väljamakseautomaadid Narvas, Jõhvis ja Kohtla-Järvel. Uuenduse eesmärk on automaatide töökindluse, kasutajakogemuse ja turvalisuse parandamine. Kogu SEB 232 pangaautomaadist koosnev võrgustik on plaanis uuendada 2021. aasta alguseks.

„2018. aasta teises pooles alustasime uute pangaautomaatide testimisega ning selle raames paigaldasime mõned uued sularahaautomaadid ka Ida-Virumaale, kus automaatide töökoormus on läbi aegade olnud üks Eesti kõrgemaid. Tänaseks, mil uued masinad on ennast tõestanud, läheme projektiga jõudsalt edasi. Sel aastal on meil kavas uutega asendada kokku 100 SEB pangaautomaati,” kommenteerib plaane SEB juhatuse liige Ainar Leppänen.

14. märtsil paigaldati uus pangaautomaat Kohtla-Järvele  Kalevi kauplusesse aadressil Kalevi 27. Narva Prisma poodi (Kangelaste prospekt 29) jõuab uus automaat märtsi lõpus ning Jõhvi linna ärikeskusse ja turuhoone kõrvale paigaldatakse uued masinad märtsi lõpus-aprilli alguses.

Uued pangaautomaadid on toodetud Saksamaal ning tänu kaasaegsele riist- ja tarkvarale on neid mugav kasutada. Masinatel on ka mitu turvauuendust, millest peamine on Eesti esimene nn „tindikaitse“*. SEB pangaautomaatide võrgustik koosneb 181 sularaha väljamakse automaadist ja 51 raha sisse- ja väljamakseautomaadist. Viimaste aastate jooksul ei ole automaatide arv oluliselt kõikunud. Ida-Virumaal on SEB pangal töös 26 pangaautomaati, mis asuvad Narvas, Narva-Jõesuus, Avinurmel, Sillamäel, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Kiviõlis ja Aseris.
 

*Tindikaitse on automaatne kaitsesüsteem, mis aktiveerub pangaautomaadi vastu suunatud rünnaku puhul.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.