Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 13. märts 2019 11:00

SEB Kasvuprogrammi kandideeris rekordarv Eesti ettevõtteid

Kolmapäeval, 13. märtsil alustab viies SEB Kasvuprogramm, kuhu valideeriti 12 ettevõtet ja paralleelselt alustavad 20 ettevõtete digitaalses Kasvuprogrammis, kellele annab äri arendamisel nõu ning soovitusi digitaalne robotmentor Growby.

„Viiendasse Kasvuprogrammi kandideeris ligi sada ettevõtet, kellel on ambitsiooni ja tahet kasvatada enda äri läbi ärimudeli digitaliseerimise. Kevadel käivituvasse kasvuprogrammi valisime 32 ambitsioonikat ettevõtet, kes läbivad 3 kuu jooksul intensiivse innovatsioonikuuri. Eesmärgiks on jõuda globaalse ja eskaleeruva ärimudelini,“ ütles SEB Balti divisjoni strateegia- ja kliendikogemuse juht Andra Altoa. „Hea näide Kasvuprogrammi eelmisest voorust on näiteks logistikaettevõte DSV ja tarkvararobootika arendaja Flowit Estonia. Ettevõtted leidsid SEB Kasvuprogrammis osaledes ootamatu sünergia, mille tulemusena sündis nende koostöös virtuaalne müügirobot Aitoldyou. Robot aitab DSV-d igapäevases müügitöös, mis suudab ennustada tuleviku müüki 85% täpsusega ning on kohaldatav erinevatele klientidele. Flowit’ ile annab see võimaluse kasvatada oma käivet kümne asemel sajakordselt,“ lisas Altoa.

Kasvuprogramm on praktiline, põhineb juhtumiuuringutel ning on välja töötatud SEB ja European Innovation Academy poolt.

Kasvuprogramm koosneb viiest õppesessioonist, mis omakorda koosnevad avalikest praktilistest loengutest ja töötubadest.

Kasvuprogrammis läbitavad teemad on:

  • Kasvuambitsiooni disainimine
  • Prototüüpimine, ärimudeli muutmine ja minimaalse vajaliku toote loomine
  • Erinevate innovatsioonitüüpide testimine
  • Innovatsioonikultuur
  • Avatud ärimudeli loomine
  • 100 päeva tegevusplaani koostamine

SEB Kasvuprogrammi on juba läbinud hetkel üle 50 Eesti ettevõtte.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.