Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 5. märts 2019 14:00

SEB ja E-kaubanduse liit korraldavad e-kaubanduse teemalise konverentsi

E-kaubandus on kiiresti arenev valdkond, mis ületab piire ja neelab investeeringuid nõudes innovatsiooni ning pikka pilku tulevikku. Uue ajastu kaubanduse teemadel arutletakse SEB ja Eesti E-kaubanduse liidu poolt korraldatud konverentsil „Baltic e-Commerce Forum 2019,“ mis toimub teisipäeval, 5. märtsil Tallinna Kultuurikatlas.

„Kui Eestis uued kaubanduskeskused alles avavad oma uksi, on USA jõudnud olukorda, kus 15 protsendil ostukeskustel on 10 protsenti tühja müügipinda. Äri on kolimas poepinnalt internetti ning arenenud maailmas küündivad e-kaubanduse aastased kasvunumbrid 25 protsendini ja samuti on ka Baltikum kiiresti arenemas. See on valdkond, kus oma kohaoleku aegsasti tagamine on oluline nii kaupmeestelele kui makseteenuste pakkujatele,“ selgitab SEB kaardi- ja makselahenduste valdkonna Balti digitaalse strateegia juht Meelis Nurk konverentsi tagamaid.  „Uurimegi konverentsil, millised on selle maailma trendid ja väljavaated ning kuidas seal edukas olla,“ lisas Nurk.

Kõige arenenumateks e-kaubanduse riikideks loetakse maailmas Ameerika Ühendriike, Suurbritanniat, Lõuna Koread ja samuti Rootsit. Kui Rootsis oli 2017. andmetel e-kaubanduse osakaal toiduainete müügil vaid kaks protsenti, siis Suurbritannias kaheksa ja Lõuna-Koreas lausa 20 protsenti.

Balti riikidest on Eestis e-kaubanduse osakaal selgelt suurem kui Lätis või Leedus.

Konverentsil jagavad oma edulugusid ja soovitusi rahvusvahelised tipptegijad ettevõtetest nagu Google, Rovio, E-Maxima ja paljud teised. Täpsema programmiga saad tutvuda konverentsi kodulehel.

Hea ajakirjanik, kui Sul on huvi konverentsil osaleda, siis palun võta ühendust emailil: .

 

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.