Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 25. veebruar 2019 14:00

SEB Eesti liisingu uusmüük kasvas aastaga 11%

SEB Eesti liisinguturu uusmüügi maht kasvas aastaga 11%, kogu liisingturg kokku erinevate varade ja segmentide lõikes kasvas aga 4%. Sealjuures liisivad nii eraisikud kui ettevõtted varasemast kallemaid, aga ka säästlikumaid autosid.

„SEB Eesti liisingu portfell kasvas aastaga 12%, liisinguturg tervikuna aga 9%,“ kommenteeris Rein Karofeld, SEB Liisingu juht. „Ühtlasi saame ka väita, et nii erakliendid kui ettevõtted on taaskord võtnud liisingusse varasemast kalleimaid autosid, sest finantseeringute maht kasvab endiselt lepingute arvust kiiremini,“ selgitas Karofeld. „Trend näitab, et nii era- kui ärikliendid oskavad küsida keskkonnasäästlikke autosid ja nende teadlikkus headest liisinguvõimalustest kasvab. Peame siinkohal kiitma automüüjaid, kes teevad head tööd ökonoomsemate automudelite tutvustamisel, sest just seetõttu saame pakkuda oma klientidele keskkonnasäästliku auto soetamiseks mõeldud Rohelist Liisingut,“ Lisas Karofeld.

Finantseeritud äriklientide sõidukite arv on ühikutes jäänud samasse suurusjärku, kuid eraklientide lepingute arv on oluliselt kasvanud.

SEB Liising sõlmib oma klientidega igakuiselt enam kui 1000 uut liisingulepingut.

 

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.