Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 19. veebruar 2019 15:35

SEB Eesti ja Briox alustavad partnerlust

SEB koostöös majandustarkvara ettevõttega Briox alustavad partnerlust, leidmaks võimalusi koostöös luua ärianalüüsi töövahend väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele ning alustavatele ettevõtetele.

„Partnerluse eesmärk on leida parimad võimalused finantsandmete integreerimiseks raamatupidamisteenustega ning aidata ettevõtete omanikel saavutada oma äritegevuse üle täielik kontroll õigete ja tõhusate juhtimisotsuste kaudu,“ selgitas Briox AB tegevjuht Fredrik Hyltsten.

„SEB töötab pidevalt selle nimel, et oma teenused maailmatasemel hoida. Meie avatud panganduse platvorm võimaldab teha senisest rohkem koostööd partneritega. Tahame tuua klientideni laiemat teenusevalikut. Usume, et läbi majandustarkvara ühendamise on võimalik pakkuda klientidele selgeid ja lihtsaid teenuseid ning täiendada seda panga oskusteabega finantseerimislahenduste nõustamisel,” märkis SEB digitaalse strateegia juht Ragnar Toomla.

Partnerlussuhe SEB-ga sisaldab ka koostööd juhtivate kohalike raamatupidamisettevõtetega, kus majandustarkvara koos professionaalsete raamatupidamisteenustega integreeritakse SEB digitaalsete kanalitega, et pakkuda otsustajatele hea alus ärialaste otsuste tegemiseks.

Briox
Broix on Rootsi infotehnoloogiaettevõte, mis keskendub majandustarkvara tootmisele ja arendab internetipõhiseid rakendusi, mis muudavad äriühingute, ühistute, raamatupidamisettevõtete ja koolide elu lihtsamaks. Ettevõte tegutseb Soomes, Ühendkuningriigis, Saksamaal ja 2019. aasta alguses laiendas Briox oma tegevuse ka Eestisse.

SEB-st
SEB on juhtiv Põhjamaade finantsteenuste grupp, mis usub kindlalt, et ettevõtlik meel ja innovaatilised ettevõtted omavad parema maailma loomisel võtmetähtsust. SEB omab pikaajalist väljavaadet ja toetab oma kliente nii headel kui ka halbadel aegadel. Rootsis ja Balti riikides pakub SEB finantsnõustamist ja finantsteenuste laia valikut. Taanis, Soomes, Norras, Saksamaal ja Ühendkuningriigis on panga tegevus keskendunud korporatiiv- ja investeerimispangandusele, mis põhineb täisteenuse pakkumisel ettevõtete ja institutsioonide klientidele. SEB äritegevuse rahvusvaheline olemus kajastub tema kohalolekus umbes 20 riigis üle maailma.


Lisainfo

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post


Fredrik Hyltsten,
CEO Briox AB (publ)
telefon +46 70-341 46 26
e-post
www.briox.ee

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.