Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 22. jaanuar 2019 10:00

Tulemas on digitaalne „Teeme ära“ päev

Kristjan Port ütles ühes oma saates, et tänapäeva maailmas keegi ei unusta ja see on koormav. Internet ei unusta ühtegi pilti ega uudist, mida oleme sinna postitanud või päringu, mida oleme sealt küsinud. Meie telefonides leidub rohkelt vanu pilte ja arvutites palju rohkem vanu pilt- ja  videofaile ning dokumente.

Kutsume oma era – ja ärikliente, koostööpartnereid ja samuti töötajaid mõelda jaanuaris oma digitaalse keskkonna puhastamisele, mille tulemusel tehnika töötab kiiremini, töö toimub efektiivsemalt ja telefon ei ole vanade andmetega ülekoormatud. Koos SEB-ga juba mitmed organisatsioonid üle Eesti on liitunud Telia Eesti algatatud digikoristuspäevaga.

Kõik koos korraldame Eesti esimest digikoristust 25. jaanuaril.

Edward Rebane, Balti digitaalse müügi juht: „Digitaalsus ja digitaalne kirjaoskus on SEB jaoks saamas üheks tähtsaimaks tulevikuarengu valdkonnaks. Digitaalne kirjaoskus on miski, mida ootame oma klientidelt ja töötajatelt, kuid paratamatult ei eelda see ainult loomist, vaid samuti nö digitaalsuse primaarset hügieenireeglite jälgimist, ehk sedasama digitaalse puhtuse hoidmist, unustamist ja kustutamist, mida 25. jaanuari digikoristuspäev meile meelde tuletab.“

Innustame kõigil oma klientidel ja töötajatel võtta reedel, 25. jaanuaril aega ja vaadata kriitilise pilguga üle kõike, mida teie tööarvutid ja telefonid sisaldavad ning vajadusel kustutada sealt mittevajalikke dokumente. Kui peate algatust vajalikuks, jagage infot oma sõprade ja lähedastega: Facebooki samasisulise üritusega saab liituda ja näidata eeskuju siin. Kui soovite teema kohta veidi rohkem juhtnööre saada, külastage Puhta digitaalse keskkonna lehte.

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.