Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 10. jaanuar 2019 17:25

SEB kasvuprogramm läheb viiendale ringile

Reedel, 11. jaanuaril toimub SEB Innovatsioonikeskuses järjekordne SEB Kasvuprogrammi tutvustav üritus. Tutvustusüritusel avaldatakse ettevõtjatele kasvuprogrammi viienda vooru moodulid, mis sisaldavad endas nii avalikke praktilisi loenguid kui ka töötubasid. Kandideerimine kasvuprogrammi järgmisesse vooru on juba avatud.

„Ootame kandideerima kõiki väikseid ja keskmise suurusega ettevõtteid, kellel on ambitsiooni ja tahet kasvatada enda äri läbi uute võimaluste, mida pakub digitaliseerimine. Esimesel poolaastal käivituvasse kasvuprogrammi valime 32 ambitsioonikat ettevõtet, kes läbivad 3 kuu jooksul innovatsioonikuuri arendades esialgse kontseptsiooni baasil välja globaalse ja eskaleeruva ärimudeli,“ ütles SEB Balti divisjoni strateegia- ja kliendikogemuse juht Andra Altoa. „Hea näide Kasvuprogrammi eelmisest voorust on näiteks logistikaettevõte DSV ja tarkvararobootika arendaja Flowit Estonia. Ettevõtted leidsid SEB Kasvuprogrammis osaledes ootamatu sünergia, mille tulemusena sündis nende koostöös virtuaalne robot-müügimees Aitoldyou. Robot aitab DSV-d igapäevases müügitöös ning kuna on kohaldatav erinevatele klientidele, annab Flowit’ ile võimaluse kasvatada oma käivet kümne asemel sajakordselt,“ lisas Altoa.

Kasvuprogramm on praktiline, põhineb juhtumiuuringutel ning on välja töötatud SEB ja European Innovation Academy poolt.


Lisainfo

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.