Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 20. detsember 2018 16:15

SEB Pank sõlmis Mainor Ülemiste tütarettevõttega ligi 40-miljonilise laenulepingu

SEB Pank ja Ülemiste Cityt arendava Mainor Ülemiste tütarettevõte Öpiku Majad OÜ sõlmisid 39,5 miljoni suuruse laenulepingu, mille vahendeid kasutatakse olemasolevate laenude refinantseerimiseks ja Ülemiste ärilinnaku edasiseks arendamiseks.

„SEB Pangal on hea meel pakkuda pikaajalist finantseeringut, mis toetab Ülemiste City edasist arengut. Usume, et linnaku tervikkontseptsioon koos seda toetava infrastruktuuriga ja kaasaaegsete energiasäästlike lahendustega teeb sellest atraktiivse töökeskkonna paljudele eri suuruses ettevõtetele,“ kommenteeris tehingut SEB ettevõtete panganduse valdkonna juht Artjom Sokolov.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul on tegu Ülemiste City euro-aja suurima laenulepinguga. “Tänu mahukale lepingule saame refinantseerida varasemad Öpiku kvartali arendamisega seotud laenud ja investeerida ümbritseva piirkonna innovatsiooni ja infrastruktuuri,” selgitas Nõlvak.

Viimase modernseima arendusena valmis tänavu novembris Eesti suurim ärihoone, kahest bürootornist koosnev Öpiku maja, mis laiub ligi 45 000 ruutmeetril ning mille tornid vastavad LEED Gold ja LEED Platinum sertifikaatidele. Hoones tegutseb üle 100 eduka ettevõtte, kelle hulgas on tuntud Eestimaised innovatsiooniliidrid nagu Cleveron ja Skeleton aga ka rahvusvaheliste suurorganisatsioonide esindused.

Mainor Ülemiste on Eesti kapitalil põhinev kinnisvara-arendaja, kelle põhitegevus on Ülemiste City kui Tallinna lennujaama kõrval, endise Dvigateli tehase territooriumil asuva Baltimaade suurima ärilinnaku arendamine. Linnaku 36 hektaril on välja ehitatud 120 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda, kus enam kui 400 ettevõttes töötab täna ligi 10 000 inimese.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.