Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 19. detsember 2018 18:15

Ärge jätke III samba sissemaksete tegemist viimasele hetkele

  • Kui soovite sel aastal III samba pensionifondidesse osakuid osta, siis tuleks sissemakse teha hiljemalt 27. detsembril 2018
  • Soovides teha sissemakse SEB Elu- ja Pensionikindlustuse III samba kogumislepingusse, siis tuleks sissemakse teha hiljemalt 31. detsembril 2018

Selleks, et saada SEB III samba pensionifondist väljamakse veel sel aastal, tuleks väljamakseavaldus esitada hiljemalt 20. detsembriks 2018.

Soovitame pühade ajal tehtavad sissemaksed kavandada varakult ja võimaluse korral kasutada pangasisest arveldamist. Lisainfo klienditoe telefonil 665 5100 või Skype’i teel (ainult kõned, kasutajanimi seb.eesti).

Eeltoodud teavet ei tohi ühelgi juhul tõlgendada investeerimisalase nõustamise, investeerimissoovituse ega toote või teenuse pakkumisena. Samuti ei või siin esitatud andmeid ja seisukohti käsitada pakkumise või soovitusena lepingu sõlmimiseks.

SEB pensionifonde valitseb  SEB Varahaldus. III samba kindlustustooteid pakub SEB Elu- ja Pensionikindlustus. SEB Elu- ja Pensionikindlustus ja SEB Pank vahendavad SEB Varahalduse pensionifonde.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.