Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 12. detsember 2018 16:35

SEB sõlmis Riigi Kinnisvara AS-iga 40 miljoni eurose laenulepingu

SEB Pank ja Riigi Kinnisvara AS (RKAS) allkirjastasid lepingu, millega SEB annab RKAS-ile pikaajalise laenu 40 miljoni euro ulatuses. RKAS kasutab laenu võlakirjade refinantseerimiseks.

„SEB-l on hea meel näha uut tugevat ettevõtet oma kliendiportfellis ning usume, et koostööga anname panuse RKAS-i edasisse arengusse,“ ütles SEB ettevõtete panganduse juht Artjom Sokolov. „Professionaalselt ja tsentraalselt juhitud teenused aitavad RKAS-i klientidel rohkem keskenduda oma põhitegevusele, jättes kinnisvara- ja haldusteenused oma valdkonna spetsialistidele RKAS-is,“ lisas Sokolov.

Riigi Kinnisvara finantsjuht Andrus Ait lisas, et ettevõte hindab kõrgelt koostööpartneri paindlikkust. „On positiivne, et SEB Panga näol on lisandunud tugev finantspartner, kes on valmis nägema kliendi vajaduste eri aspekte,“ ütles Ait.


Tervitades
Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.