Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 3. detsember 2018 14:45

SEB finantseeris miljoni euroga Läänemaa tunnustatud mahetootjat

SEB pani õla alla mahetootja Tammejuure Mahe TÜ arengule, finantseerides 1 miljoni euro mahus ettevõtte käibekapitali- ja investeerimislaenude paketti. Mahetootja kasutab finantseeringut põhitegevuse  tõhustamiseks.

Tammejuure Mahe TÜ on Läänemaal tegutsev ettevõtete grupp, mille peamiseks tegevusalaks on mahe taimekasvatus ning saagist erinevate ökotoodete valmistamine ja turustamine.

Tammejuure Mahetalu juhatuse liige Karin Tiit kommenteeris tehingut: „Väiketootja peab konkurentsis püsimiseks rohkem panustama ja just tehnoloogia uuendamise teel on võimalik tagada konkurentsivõimelisus maapiirkonnas, kus napib oskustööjõudu.“

SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen ütles, et SEB-l on hea meel toetada ettevõtteid üle kogu Eesti. „Sobiv finantslahendus aitab maal asuval ettevõttel kasvada ja täita oma ambitsioonikaid eesmärke ning see on koht, kus pank peab tuge pakkuma. Lisaks ei tohi ära unustada ka uute töökohtade loomist väljaspool Tallinna, mis saab tänu uutele investeeringutele võimalikuks. Paljud ettevõtted muudavad oma tootmist efektiivsemaks, investeerides uude tehnoloogiasse, kuid töötajate vajadus ei pruugi tegelikult väheneda. Vajatakse rohkem uute oskustega töötajaid, kes tihti saavad ka kõrgemat palka. Siinkohal on koolitused ja töötajate arendamine kindlasti omal kohal,“ ütles Leppänen. Ta tõi ka esile, et mahetootmine on pangale huvitav ärivaldkond, kuna see lähtub jätkusuutlikkusest ja keskkonnahoiust ning pakub tervislikku toodangut.

Tammejuure Mahetalu tunnistati 2018. aasta parimaks mahetootjaks.

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post evelin.allas@seb.ee

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.