Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 29. november 2018 14:35

SEB järgib ülemaailmset välisvaluutatehingute koodeksit

SEB allkirjastas kõigis kolmes Balti riigis avalduse, mille kohaselt järgitakse ülemaailmset välisvaluutatehingute koodeksit. Koodeksi järgimine tagab kindla, õiglase ja läbipaistva valuutaturu. Selle aasta alguses allkirjastas sama avalduse ka SEB Grupp. Koodeksi allkirjastamisega pühendub SEB Baltikumis valuutaga seotud äritegevuse kooskõlale rahvusvaheliste standardite ja põhimõtetega.

„Meil on väga hea meel käia SEB Grupi jälgedes ja antud algatust toetada. Ülemaailmse koodeksi eesmärk on kehtestada ühised suunised turul vastutustundlikult osalemiseks. Meie äritegevuse sihiks on alati olnud vastamine kõrgeimatele standarditele ning antud koodeksi järgimine aitab meil panustada finantsturgude läbipaistvasse toimimisse ja suurendada inimeste usaldust jätkusuutliku finantssüsteemi vastu,“ ütles Markets osakonna juhataja Kristofer Vähi.

Koodeksi koostasid eelmisel aastal keskpangad ja turuosalised, et leppida kokku heade tavade standardid. Selle eesmärk on täiendada kohalikke seadusi, reegleid ja eeskirju, pidades silmas globaalseid häid tavasid ja protsesse.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.