Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 14. september 2018 17:45

SEB on ainus Põhjamaade pank Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksis

SEB on ainsa Põhjamaade pangana arvatud Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksisse. See on investorite seas kõige tunnustatum ülemaailmne jätkusuutlikkuse edetabel, mis põhineb mahukal küsimustikul, kriteeriumidega ligi 20 eri kategoorias. Indeksi küsimustik on seotud majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse vastutusega.

„Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksi näol on tegemist olulise tunnustusega meie tegevusele. Töötame iga päev selle nimel, et olla koduturgudel eeskujuks vastustundliku finantseerimisega, olles nõustaja-partner oma klientidele ning andes oma panuse kogukondade tegevusse,“ ütles SEB panga juhatuse esimees Allan Parik. „Pälvisime tunnustuse, kuna oleme pikaajaliselt olnud toeks klientidele ja panustanud positiivsesse sotsiaalsesse arengusse,“ lisas Parik.

Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeks koostatakse S&P Dow Jones indeksite ning jätkusuutlikele investeeringutele keskenduva varahaldusettevõtte RobecoSAM koostöös.

Lisainformatsioon Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksist


Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.