Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 12. juuni 2018 11:05

Uue aja oskused on aina rohkem noorte seas hinnas

Ühiskondlik aktiivsus, avatus, meeskonnatöö ning innovatsiooni väärtustamine on peamised tunnusjooned, mis aitasid SEBl käesoleval aastal valida oma stipendiaate. Ning, kui eelmisel aastal võistles panga toetuse eest 12 tubli kandidaati, oli käesoleval aastal tugevaid tegijaid juba 40. Eelmisest aastast TTÜ üliõpilasi toetav SEB pakub parimatele rahalist tuge, osalust oma suvisest noorte innovatsiooniprogrammist ning  võimalusel ka töökohta.

„Me oleme veendunud, et tõelist edu saavutavad oma valdkonnas vaid pühendunud tegijad, kes armastavad seda, mida nad teevad. Stipendiumiga tunnistame stipendiaatide tublit tööd, samuti aga näitame tudengitele laiemalt neid tunnusjooni, mida tulevane tööandja eriti väärtustab,“ ütles SEB personali – ja koolitusdivisjoni direktor Tõnu Sepp.

SEB 1300-eurost stipendiumi saavad igal õppeaastal 8 tublit infotehnoloogia- ja majandusteaduskonna bakalaureuse õppekava üliõpilast ning 2000-eurost stipendiumi - 2 silmapaistvat magistritaseme infotehnoloogia- või majandusteaduskonna tudengit. Stipendiumi saamise eelduseks on huvi panganduse vastu ning siiras pühendumus õppetööle. Kui Sinagi soovid tänu SEB toetusele oma ala professionaaliks saada, hoia panga tegemistel silm peal ja tutvu stipendiumi kandideerimistingimustega SEB kodulehel www.seb.ee.

Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.