Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 15. mai 2018 19:05

SEB ja Lottemaa Leiutamiskonkursi võidutöö aitab muuta kommisöömise teadlikumaks

Täna, 15. mail selgus SEB ja Lottemaa Leiutamiskonkursi võitja töö, mis saab ehitatud Lottemaa teemaparki augustis 2018. 1. kuni 14. maini kestnud publiku hääletuse lemmikuks osutus leiutis nimega „Kommipaberiavaja“, mille autoriteks on eelkooliealised lapsed Emili ja Mattias Kõonurm koos vanematest abilistega.

Võtmega kommipaberi avaja osutus nii vanemate, kui ka laste lemmikuks leiutiseks 5 finalisti seast. Laste jaoks leiutatud protsess on tehtud mänguliseks ja nõuab teatud füüsilist pingutust. Vanematele aga meeldis see, et kommide söömise protsess muutub teadlikumaks ning et ligipääs masinale on piiratud võtmega. Leiutise autorite videoga saab tutvuda siin.

Lottemaa teemapargi tegevjuht Margit Toodu: ”Augustis saab Lottemaa endale uue atraktsiooni, mille idee autoriks on lapsed. Mul on rõõm, et meie küla leiutamisvõistlus kasvab ja tõmbab endale ligi uusi andekaid ja innovaatilisi osalejaid. Usun, et tulevikus täitub teemapark mitmete leiutistega, mille ideed on tulnud lastelt ja mis inspireerivad nii noori, kui ka vanemaid pargi külastajaid tegelema leiutamise ja ettevõtlusega.“

16. novembrist kestnud Lottemaa esimesele leiutamisvõistlusele laekus 16. märtsiks üle 70 töö, mille autoriteks olid peamiselt koolieelikud. Finaali jõudnud kõigi 5 töö autorid saavad auhinnaks Lottemaa perepiletid 2018 hooajaks. Võidutöö autorid lähevad koos juhendajaga Tallinki Stockholmi kruiisile, külastavad ülipõnevat Tom Titsi teadusparki ja peatuvad pealinna hotellis. Finalistide autasustamine ja võidutöö pidulik avamine toimub 20. augustil 2018 Lottemaa teemapargis. 


Lisainfo:
Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.