Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 12. veebruar 2018 09:25

SEB Kasvuprogramm stardib kolmandale ringile

Eelmisel kevadel avas SEB Innovatsioonikeskuse eesmärgiga toetada ettevõtteid nende äritegevuse arendamisel ning tõsta nende konkurentsivõimet. SEB Kasvuprogramm aitab ettevõtetel juba järgmise 3-6 kuu jooksul viia oma tegevuse uuele tasemele.

„Meie eesmärgiks on toetada ettevõtete uuenemist ja laienemist ning seda läbi start-up maailmast tuntud ning end seal tõestanud töömeetodite. Nii saame anda ettevõtetele tõuke kordades kiiremaks arenguks kui muidu,“ ütles Allan Parik. Kõigest aasta jooksul on SEB kasvuprogrammi läbinud 24 ettevõtet, järgmised 12 saavad oma võimaluse juba lähinädalatel.

Täna, 12. veebruaril toimub SEB Innovatsioonikeskuses avalik üritus, kus ettevõtjatele tutvustatakse programmi kolmanda vooru mooduleid. Sama üritusega avatakse ka Kasvuprogrammi kolmandasse vooru kandideerimine ning järgmised valitud 10-12 ettevõtet alustavad mentorlusprogrammi juba 13. märtsil.

Varasemalt Kasvuprogrammis osalenud ettevõtte OÜ Loodusvägi  esindaja Martin Karolin ütles, et nende jaoks oli programmi suurim väärtus Kasvuprogrammi läbiviija Alar Kolk’i mentorlus. „Tema hindamatu kogemus, „suur pilt“ ning muhe lähenemine arendasid meie mõtlemist. Mõistsime paremini oma riske, eesmärke ning nii-öelda pahupidi äriloogikat. Sisuliselt tuleb esmalt leiutada turg, siis tuvastada klient ja ning alles seejärel toode. Kas me lähiaastatel just kümnekordselt kasvame on iseküsimus, aga pikas perspektiivis on see meie ambitsioon!“ lisas Karolin.

Kasvuprogramm koosneb viiest õppesessioonist, mis omakorda koosnevad avalikest praktilistest loengutest ja töötubadest.

Kasvuprogrammis läbitavad teemad on:

  • Kasvuambitsiooni disainimine
  •  Prototüüpimine, ärimudeli muutmine ja minimaalse vajaliku toote loomine
  •  Erinevate innovatsioonitüüpide testimine
  •  Innovatsioonikultuur
  •  Avatud ärimudeli loomine
  •  100 päeva tegevusplaani koostamine

SEB on Põhjamaade juhtiv finantsteenuste grupp. Ettevõtlik ja innovaatiline mõtteviis on parema maailma loomisel määrava tähtsusega. Seetõttu innustame ja toetame edasipüüdlikke ettevõtjaid toetustegevustega nagu ettevõtluskonkurss Ajujaht, ettevõtlusõppe edendamine koostöös Junior Achievementiga ning ärialaste teadmiste jagamine eakadeemia.seb.ee kaudu. SEB eesmärk on luua klientidega pikaajalisi ja jätkusuutlikke suhteid, toetada neid nii headel kui halbadel aegadel. Loe SEB grupi kohta lisaks: www.sebgroup.com


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.