Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. jaanuar 2018 14:00

SEB ja Garage48 korraldavad järgmise põlvkonna finantstehnoloogia häkatoni

SEB ühendas jõud Garage48-ga, et korraldada finantstehnoloogia-alane häkaton. Osalema oodatakse kõiki huvilisi ja entusiaste, kes soovivad aidata traditsioonilisel pangandusel teha järgmist tiigrihüpet tulevikku.

„Garage48 ja SEB on ühiselt korraldamas 16.-18. veebruaril avatud panganduse arendusnädalavahetust, mille peamine eesmärk on tuua turule järgmise põlvkonna finantstehnoloogiad. Muutused annavad tulevikus võimaluse finantstehnoloogia huvilistel teha tihedamat  koostööd traditsioonilise pangandusega.  Häkaton on mõeldud kõigile finantstehnoloogia huvilistele ja entusiastidele,“ sõnas SEB Balti digitaalsete kanalite strateegia juht Ragnar Toomla.

Avatud rakendusliiges (API) on suurim muutus panganduses pärast interneti- ja mobiilpanganduse võidukäiku. Nüüdsest hakkavad pangad oma API-sid jagama, et ühenduda vahetult klientide kontode, krediitkaartide ning teiste kanalitega.  Avatum arendusplatvorm annab andekatele tegijatele võimaluse arendada uusi ja seninägematuid rakendusi. Näiteks õpetada Siri ütlema sinu kontojääki, jagada informatsiooni pankade üleselt, automatiseerida arvete koostamine, ehitada panganduse tarbeks vestlusrobot või ühendada erinevatest allikatest pärit informatsiooni loomaks ennenägematuid kontseptsioone.

„Usume SEB-s, et avatud panganduses peitubki traditsioonilise panganduse tulevik ja veel avastamata potentsiaal.  Seepärast kutsume kõiki loova mõtlemisega tehnoloogiahuvilisi, turundustalente, projektijuhte ja disainereid osalema meie häkatonil ning esitama finantstehnoloogiale väljakutset!“ Lisas Toomla.

Garage48 „Baltic Open Banking“ häkaton toimub Tallinnas, SEB Innovatsioonikeskuses 16.-18. veebruaril. Parimad tiimid saavad võimaluse oma ideid ja prototüüpe SEB toel ja mentorlusel edasi arendada.

SEB lõi näidis API-dega Arendaja Portaali loomaks uusi teenuseid Baltikumi klientidele: www.seb.ee/open-banking

 

SEB on Põhjamaade juhtiv finantsteenuste grupp. Ettevõtlik ja innovaatiline mõtteviis on parema maailma loomisel määrava tähtsusega. Seetõttu innustame ja toetame edasipüüdlikke ettevõtjaid toetustegevustega nagu ettevõtluskonkurss Ajujaht, ettevõtlusõppe edendamine koostöös Junior Achievementiga ning ärialaste teadmiste jagamine eakadeemia.seb.ee kaudu. SEB eesmärk on luua klientidega pikaajalisi ja jätkusuutlikke suhteid, toetada neid nii headel kui halbadel aegadel. Loe SEB grupi kohta lisaks: www.sebgroup.com

 

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.