Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 29. detsember 2017 10:45

ARCO VARA täiendavate aktsiate avalik pakkumine

ARCO VARA täiendavate aktsiate avalik pakkumine toimub vahemikus 29. detsember kell 9:00- kuni 15. jaanuar 2018 kell 16.00.

ARCO VARA täiendavate aktsiate (ISIN EE3808034658) avalik pakkumine on suunatud olemasolevatele aktsionäridele ning toimub ainult Eestis. Selts jaotab pakutavad aktsiad ainult nendele investoritele, kes on pakkumise viimasel päeval Nasdaq CSD Eesti arveldussüsteemi tööpäeva lõpu seisuga kantud seltsi aktsionäride nimekirja. Avalikult pakutava aktsia märkimishind on 1,50 eurot, millest 0,70 eurot on aktsia nimiväärtus ja 0,80 eurot on ülekurss.

ARCO VARA täiendavate aktsiate pakkumisega seotud prospekti ja  märkimisega seotud muude materjalidega saate tutvuda siin:

  • Väärtpaber: ARCO VARA täiendav aktsia
  • ISIN: EE3808034658
  • Märkimisperioodi algus: 29.12.2017 kella 9:00-st
  • Märkimisperioodi lõpp: 15.01.2018 kella 16:00-ni
  • Märkimisel aktsia hind: 1.50 EUR
  • Tehingu väärtuspäev: 18.01.2018
  • Märkimise teenustasu: 3,2 EUR

Märkimiskorraldust on võimalik edastada pangakontoris ja  internetipangas (Investeerimine > Märkimine).

Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.