Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 1. detsember 2017 11:40

SEB Pank muudab väärtpaberikonto ja- tehingute tingimusi

Väärtpaberikonto ja –tehingute tingimuste muudatused jõustuvad 3. jaanuaril 2018 ja hakkavad kehtima kõikidele sellel hetkel kehtivatele lepingutele.

Tutvun uute väärtpaberikonto ja –tehingute tingimustega

Kui olete muudatustega nõus, siis ei ole vaja teil täiendavalt midagi teha. Muudatustega mittenõustumisel on teil võimalus pangaga sõlmitud leping enne 2. jaanuari 2018 lõpetada. Kui te ei teata lepingu lõpetamise soovist, loeme, et olete muudatustega nõustunud, ja alates 3. jaanuarist 2018 kehtivad teiega sõlmitud lepingu(te)le uued väärtpaberikonto ja –tehingute tingimused.

Lisainfo klienditoe telefonil 665 5100 või Skype’i teel (kasutajanimi: seb.eesti).

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.