Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 10. november 2017 11:15

SEB: uus rakendus teeb elu kindlustamise lihtsamaks

SEB Elu- ja Pensionikindlustuse elukindlustuse uuring näitab, et Eesti inimese jaoks on elus kõige olulisem pere, lähedased, lapsed ja tervis. Samas kindlustusstatistika räägib teist keelt: kodukindlustus on ligi 60% elanikkonnast, elukindlustust on poole vähem ehk ligi 30% elanikkonnast. Laenukohustused (sealhulgas liisingud) on üle poolte elanikkonnast.

„Suurel osal Eesti peredest on finantskohustused, kuid ei ole piisavalt rahalist puhvrit, et õnnetuste korral oma pere majanduslik toimetulek säilitada. Vaja on tõsta teadlikkust elukindlustuse olulisusest ja muuta selle sõlmimine lihtsamaks,“ ütleb Elu- ja Pensionikindlustuse müügi- ja turundusvaldkonna juht Triin Messimas.

Uus SEB elukindlustuse veebirakendus annab inimesele soovitusliku kindlustuskaitse, kindlustussumma ja arvutab igakuise makse – nii on kliendile arusaadav, millist kaitset tal on vaja ning kui suure väljaminekuga ta peaks arvestama.

„Rakendus töötab põhimõtetel, kus kliendi esitatud andmete põhjal arvestab süsteem sobiva elukindlustuslahenduse. Rakendus kasutab kolme kõige populaarsemat elukindlustuse ja õnnetusjuhtumi kindlustuskaitset: elukindlustuskaitse, õnnetusjuhtumi invaliidsuskaitse ja õnnetusjuhtumi päevarahad. See muudab esmapilgul keerulist kindlustuse teemal kliendi jaoks lihtsamaks,“ lisab Messimas.

 

Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.