Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 11. oktoober 2017 16:50

Tallinn tunnustas säravaimaid ettevõtjaid

Eelmisel kolmapäeval toimunud Tallinna ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul kuulutati välja Tallinna ettevõtlusauhindade 2017 võitjad.

SEB-d tunnustati vastutustundliku ettevõtja nominatsioonis.
Võiduka finaalini jõudsid koos meiega veel Telia Eesti, kes on ka 2017. aasta võitja. Veel on valitute nimekirjas Leib Restoran, kes pakub toitlustusteenuseid ja BaltCap, kelle valdkond on era- ja riskikapitali investeeringud.

Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi eesmärgiks on tunnustada ning väärtustada ettevõtjaid ning kõiki ettevõtlikke organisatsioone. Nii jagati tublimatele ettevõtjatele välja ettevõtlusauhinnad seitsmes põhikategoorias.

Täpsemalt saab lugeda: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/auhinnad/


 

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.