Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 10. oktoober 2017 14:10

SEB käivitas Facebooki juturoboti

Koostöös ettevõttega Getweps käivitas SEB oma esimese juturoboti. Roboti eesmärgiks on aidata panga kliente ISIC-kaardi tellimisel ning selle üheaegsete vestluste arv on piiramatu. Lähiajal on pangal kavas suurendada oma tehisabiliste hulka.

„Juturobot on automaatne ja tark süsteem, mida ei kammitse tööaeg, klientide arv või muud inimlikud piirangud. Uus lahendus tuli meie panka just õigel ajal, kuna tehniliste uuenduste arv kasvab kiirelt ning saabuda võib aeg, mil inimeselt inimeseni viidud info ei liigu piisava kiirusega. Selliste olukordade lahendamiseks olemegi palganud oma esimese vestlusroboti,“ kommenteeris uuendust SEB Jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen.

Vestluse algatamiseks peab SEB Facebooki lehe külaline ise pöörduma juturoboti poole. Suhtlemist saab katsetada alloleval lingil. Uuenduse käivitamise puhul pakub SEB oktoobri lõpuni ISIC-kaarti ning noorte arvelduspaketti tasuta.

Juturoboti väljatöötamine võttis aega 1,5 kuud ning seda on võimalik edasi arendada, et see oskaks vastata ka muudele pangateenuseid puudutavatele küsimustele. Järgmisena on pangal plaanis töötada välja programmeeritud vestlusrobot, mis aitaks leida kliendi jaoks parimat internetipanga autentimislahendust.

 

Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.