Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 8. september 2017 09:55

SEB on ainus Põhjamaade pank Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksis

SEB on ainus Põhjamaade pank Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksis. See on investorite seas kõige tunnustatum ülemaailmne jätkusuutlikkuse edetabel.

Edetabel põhineb mahukal küsimustikul detailsete kriteeriumidega ligi 20 eri kategoorias, mis on seotud majandusliku, keskkondliku ja sotsiaalse vastutusega.

„Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksi näol on tegemist olulise tunnustusega meie pikaajalisele tööle. Oleme teinud laiahaardelist ja põhjalikku tööd selle nimel, et olla koduturgudel vastustundliku finantseerimisega eeskujuks, panustades kogukondadesse ning olles nõustaja-partner oma klientidele,“ tõi näitena välja SEB panga juhatuse esimees Allan Parik.

Kokku on maailma edetabelis 18 Põhjamaade firmat ning SEB on selles teist aastat järjest Põhjamaade ainus pank. SEB reitingud sarnanevad eelmise aasta omadega.

Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeks koostatakse S&P Dow Jones indeksite ning jätkusuutlikele investeeringutele keskenduva varahaldusettevõtte RobecoSAM koostöös.

Lisainformatsioon Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksist 

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.