Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 9. august 2017 15:00

Global Finance tunnistas neljandat korda SEB digitaalsed lahendused Eesti parimaks

Rahvusvaheline majandusajakiri Global Finance nimetas SEB eraklientidele ja äriklientidele pakutavad digitaalsed lahendused Eesti parimaks. Sama auhinna pälvis SEB ka Lätis ja Leedus. Eestis tunnistati SEB eraklientide digitaalsed lahendused parimaks juba neljandat aastat järjest.

„Digitaalsed pangateenused on väga oluline osa pangandusest. Kliendid teevad üha rohkem tehinguid nutitelefonides ja tahvelarvutites, tegu on kõige kiiremini kasvava teeninduskanaliga. SEB on viimastel aastatel oluliselt panustanud digilahenduste innovatsiooni. Kevadest saavad meie kliendid panganõu küsida videosilla ja pangakonto avada videokõne vahendusel, lisaks oleme uuendanud panga mobiiliäppi ja täiustanud veebikeskkonda. Täiendame jätkuvalt nii neid kui ka uusi arendusi. Maailmatasemel teenuse pakkumiseks tuleb arvestada klientide muutuvate vajaduste ja soovidega ning ainult kliendikeskne lähenemine tagab sobivaimate lahenduste turule toomise,“ kommenteeris SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen.

Global Finance valis parimaid digitaalseid lahendusi pakkuvaid pankasid juba 18. aastat järjest. Oluliseks peeti digitaalse teenuse kvaliteeti, pakutavate teenuste ulatust ja kui aktiivselt kliendid neid kasutavad, klientide digitaalsest teenindamisest saadud otsest kasu, digitaalseid lahendusi kasutavate klientide arvu kasvu, milline on interneti- ja mobiilipanga kujundus ning funktsionaalsus.

Global Finance nimetab parimad pangad Euroopas, Põhja- ja Ladina Ameerikas, Aasias, Aafrikas, Lähis-Idas ja Vaikse ookeani piirkonnas. Oktoobris Londonis toimuval auhinnatseremoonial kuulutatakse välja regioonide ning globaalsed üldvõitjad.

 

Lisainfo:

Kristi Jänes
kommunikatsiooni projektijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon +372 665 5399
mobiil +372 5569 0616
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.