Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 19. juuni 2017 17:50

SEB Narva ja Haapsalu kontor uuenevad ja lähevad üle kaasaegsele automatiseeritud sularahateenindusele

17. juulil alustab SEB Narva kontor tööd uutes ruumides Narva Astri Keskuses aadressiga Tallinna mnt 41. Seoses kolimisega läheb SEB Narva kontor üle ka kaasaegsele automatiseeritud sularaha teenindusele ehk sularahatehinguid saab edaspidi teha pangakontori iseteenindusalal asuvates automaatides. Erinevalt pangakontorist on automaadid avatud keskuse lahtiolekuaegadel ja nii ei ole sularahatehingud kontori lahtiolekuaegadega piiratud. Haapsalu kontor alustab tööd uutes ruumides aadressil Posti 41, Haapsalu ja läheb üle kaasaegsele automatiseeritud sularaha teenindusele 21. augustil 2017.

„Eestimaalaste tarbijakäitumine on viimaste aastate jooksul märgatavalt muutunud. Kliendid eelistavad sularaha asemel järjest enam kaardimakseid, igapäevapanganduse tehingud on liikunud kontorist elektroonilistesse kanalitesse. Nii ka sularahakäsitlus saab automatiseeritud lahenduse, mida edaspidi saab kasutada sisse- ja väljamakseautomaatides. Automaatide abiga teostatud tehingud on oluliselt soodsamad või tasuta võrreldes pangatöötaja vahendusel tehtud tehinguga,“ kommenteeris SEB jaepanganduse divisjoni direktor Tõnu Sepp.

Nii Narva, kui ka Haapsalu kontorite töötajad on valmis aitama kliente, tutvustamaks automatiseeritud sularahatöötlust. Narva ja Haapsalu kontori töötajad nõustavad kliente ja sõlmivad igapäevapanganduse, laenu, liisingu, kogumise, investeerimise, pensioni, kindlustuse ja teisi lepinguid.

SEB-l on Eestis kokku 22 pangakontorit, millest suve lõpuks pakuvad sularahateenuseid kaasaegsel automatiseeritud viisil lisaks Narva ja Haapsalu kontorile neliteist kontorit –  Viljandi, Rakvere, Kuressaare, Valga, Võru, Paide, Põlva, Jõgeva, Rapla ja Kärdla kontor ning Eedeni kontor Tartus, Kristiine, Järve ja Ülemiste kontorid Tallinnas.

Kõikide SEB pangakontorite ja sularahaautomaatide loetelu koos kontaktide ning lahtiolekuaegadega on ära toodud aadressil www.seb.ee/asukohad.

 

Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.