Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. juuni 2017 13:10

SEB-d tunnustati Vastutustundliku Ettevõtluse hõbemärgisega

Mai lõpus toimunud Vastutustundliku Ettevõtluse Galal tunnustati Eesti ettevõtteid kuld-, hõbe- või pronksmärgisega. SEB-l oli au saada neljandat aastat järjest hõbemärgise omanikuks.

Jätkusuutlikkus ja vastutustundlik ettevõtlus on panga äristrateegia osa. See puudutab meie äris kõiki aspekte – kuidas juhtida innovatsiooni, liigutada investeeringuid ja arendada uusi ärivõimalusi. See, et me oleme eetilised, pakume oma töötajatele võrdseid võimalusi või oleme ettevõtmistes läbipaistvad, tagab meile pikaajalise edu. Uuringud näitavad, et ettevõtted, mis võtavad vastutustundlikku ettevõtlust tõsiselt, on kasumlikumad. Järjekindel töö jätkusuutlikkuse alal muudab ettevõtte ka tulevaste töötajate silmis populaarsemaks,“ sõnas panga juht Allan Parik.

 

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.