Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 15. juuni 2017 11:55

Lapsevanemad ühendavad kogumise kindlustuskaitsega

SEB statistika näitab, et lapsevanemad eelistavad lahendusi, mis ühendavad endas nii kogumisfunktsiooni lapse tuleviku tarbeks kui ka kindlustuskaitse enamlevinud riskide vastu.

75% vanematest, kes alustavad oma lapsele kogumist, võtavad juurde ka kindlustuskaitse, mis ootamatuste korral aitab perel majanduslikult paremini toime tulla.

Kindlustussummad on 2 aastaga tõusnud 41%

SEB Elu- ja Pensionikindlustuse statistika näitab, et üle poolte klientidest (65%) valib lapse tuleviku kindlustamise kogumislepingule juurde kindlustusmaksete jätkamise kaitse, mis tagab, et vanema surma korral jätkab kindlustusselts kokkulepitud maksete tegemist. 30% vanematest sõlmib kogumislepingule juurde õnnetusjuhtumi kindlustuse. Võrreldes 2015. aastaga on õnnetusjuhtumi kindlustuskaitse kindlustussummad tõusnud 41%.

„Vanemad, kes rahapuhvri kogumise kaudu tahavad tagada oma lapsele majanduslikult kindlama tuleviku, soovivad ühtlasi, et mis nendega ka ei juhtuks, saaks laps planeeritud summa igal juhul kätte. Seepärast on klientidel kõrgendatud huvi soodsa kindlustuskaitse – kogumismaksete jätkamise garantii kohta,“ ütles SEB Elu- ja Pensionikindlustuse juhatuse esimees Indrek Holst.

„Peale selle teadvustavad vanemad lastega seotud õnnetusriske ning oskavad hinnata meditsiinikulusid, mis tuleb kanda, kui lapsega on õnnetus juhtunud. Meie kahjukäsitluse andmetel on laste õnnetusjärgse ravi kestus keskmiselt 34 päeva. See võib tähendada vanematele sama pikka töölt eemalolekut ja kohest mõju sissetulekutele. Kindlustus aitab katta tekkinud meditsiinikulusid või toetada pere sissetulekuid,“ lisas Holst.

Kindlustus on jätkanud makseid 100 lapse lepingusse

2015. aastaga võrreldes on kasvanud ka kindlustuskaitsete arv, mis annab vanemale kindlustunde, et kui lapse tuleviku tarbeks kogumine katkeb seoses lapsevanema surmaga, siis kindlustusselts jätkab lapsele kogumist nii, nagu vanem seda oli plaaninud.

Läbi aja on SEB Elu- ja Pensionikindlustus jätkanud maksete tasumist enam kui 100 lapse lepingusse. Neist ligi 40 last on tänaseks täisealised ja oma summad kätte saanud ning praegu teeme makseid veel 66 lepingusse.

 

Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.