Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

KORPORATIIVSÜNDMUSED - 18. aprill 2017 08:30

EfTEN Real Estate Fund III AS-i täiendavate aktsiate avalik pakkumine olemasolevatele aktsionäridele

EfTEN Real Estate Fund III AS-i täiendavate aktsiate avalik pakkumine toimub vahemikus 18. aprill kuni 2. mai 2017 (kuni kella 16:00-ni).

Märkimisõigus on  aktsionäridel,  kes on kantud Eften Real Estate Fund III AS (ISIN EE3100127242) aktsiaraamatusse seisuga 11.04.2017 kell 23:59

EfTEN Real Estate Fund III AS-i täiendavate aktsiatega seotud prospekti ja  märkimisega seotud muude materjalidega saate tutvuda siin:

http://www.fi.ee/

  • Väärtpaber:  EfTEN Real Estate Fund III aktsia täiendav 3
  • ISIN: EE3803127242
  • Märkimisperioodi algus: 18.04.2017 kella 9:00-st
  • Märkimisperioodi lõpp: 2.05.2017 kella 16:00-ni
  • Märkimisel aktsia hind: 12,5431 EUR
  • Märkimise teenustasu: 3,20 EUR + 0,5% summast

Märkimiskorraldust on võimalik edastada pangakontoris ja  internetipangas (Investeerimine-> Märkimine).

Aktsiate jaotuse selgudes muudab EVK 05.05.2017 kella 15:00-ks Emitendi poolt aktsepteeritud märkimiskorraldusi väljendavate ülekandekorralduste andmed vastavalt Aktsiate Jaotusnimekirjale.


Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.