Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 1. märts 2017 16:00

Muudatus AS-i SEB Pank juhatuse koosseisus

Alates 1. märtsist 2017 on SEB Panga krediidi- ja riskivaldkonna juhiks Petteri Nikkola. Petteri Nikkola on olnud SEB panga juhatuse liige alates 1. juunist 2015 vastutades seni finantsjuhtimise ja operatsioonide valdkonna eest.

Petteri Nikkola töötas enne SEB Eestiga liitumist SEB-s Soomes ja Venemaal. Ta on olnud SEB Venemaa esinduse juht ja Peterburi kontori tegevjuht ning enne seda ka SEB Venemaa juhatuse esimehe asetäita ja Moskva kontori tegevjuht. Lisaks sisaldab Petteri varasem kogemus töötamist audiitor- ja ärikonsultatsioonifirmas PricewaterhouseCoopers ning Euroopa Investeerimispangas Luksemburgis. Petteri Nikkolal on majandusalane kõrgharidus.

 


Lisainfo:

Kristi Jänes
kommunikatsiooni projektijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon +372 665 5399
mobiil +372 5569 0616
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.