Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 14. november 2016 16:10

The Banker: SEB privaatpangandus on Baltimaade, Rootsi ja Skandinaavia parim

Maailma juhtiv pangandus- ja rahandusajakiri The Banker nimetas Balti riikide, Skandinaavia ja Rootsi SEB privaatpanganduse parimaks. SEB Balti riigid on saanud tunnustuse teist aastat järjest, Rootsi SEB hoiab auhinda juba kuus aastat ja esimest korda pälvis selle ka SEB Skandinaavia haru.

Financial Times’i kontserni kuuluv The Banker tõstis SEB puhul esile seda, et pank tuleb kaasa tänapäeva finantsmaailma väljakutsetega ning samas keskendub detailideni kliendi eesmärkidele. Võtmesõnaks on siinkohal nii individuaalne täisteenus kui ka soov tunda oma klienti ja pakkuda talle pikaajalist teenust.

SEB privaatpanganduse juht Jaanus Kaik kommenteeris tunnustust nii: „Maailmamajanduse üldisest heitlikkusest tingitud ohud ja võimalused on olnud viimastel aastatel meie meeskonna suurim väljakutse. Pidevalt muutuvates oludes oleme hoidnud põhifookust privaatpanganduse tuumal, milleks on kliendiga otsekontakti hoidmine, tema ja tema perekonna põlvest-põlve teenindamine ning terviklik varade juhtimine. Väga madalate ja kohati isegi negatiivsete intressimäärade keskkond on varade haldamise seisukohalt keeruline, kuid vaatamata sellele on meil õnnestunud klientidele stabiilseid lahendusi pakkuda.

Kuulumine SEB pangandusgruppi võimaldab peale varade juhtimisteenuse pakkuda kliendile ka kõiki muid igapäevaseid pangandusteenuseid mugavalt ja konkurentsivõimeliste hindadega.“

Parimad valiti välja Global Private Banking Award’i konkursil – see on üks kõige mainekam privaatpanganduse üritus, kus osaleb üle 170 kandidaadi 60 riigist. Global Private Banking Award’i auhinnakomisjon koosneb Põhja-Ameerika, Aasia ja Euroopa finantsekspertidest.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon 665 5340
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

  • 665 6200

    Faks 665 7509

  • E-post

  • Aadress

    Tornimäe 2, 15010 Tallinn

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.