Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 10. aprill 2007 00:00

Andro Kööp SEB Ühispanga Galeriis

Neljapäeval, 12. aprillil kell 17.00 avab SEB Ühispanga Galeriis oma maalinäituse ”Error” kunstnik Andro Kööp.
Näitust kureerib Haus Galerii.

Andro Kööp (1967) on oma elu jooksul jõudnud tegeleda nii moe-, tarbe- kui kujutava kunstiga, olnud Eesti Disainerite Liidu asutajaliige ja viimased kümme aastat aktiivselt tegutsenud sisekujundajana. Kõige selle kõrval on ta olnud arvestatav maalikunstnik, kes pakub igal oma järjekordsel näitusel vaatajatele midagi uut nii oma teoste sisus kui vormikeeles.

Kõik kaasaegse kunsti sõbrad saavad sel näitusel nautida Andro Kööbi klassikalises õlimaalitehnikas valminud teoseid, mille valmimistõuge on seekord tulnud väljastpoolt maalikunsti, hoopis ruumidest, kus nad olema hakkavad. Kunstnik on arvestanud kaasaegsete interjööride vajadustega ja samas silmas pidanud ka ajalooga ruumide värskendamist. Hoolimata pealtnäha pragmaatilis-praktilistest põhjustest on näituse sügavam idee palju intrigeerivam. Kunstnik käsitleb seekordsel näitusel trendika vormi ja maalilise koloristika abil Vea ja Süsteemi suhet. Õhus on mitmed küsimused. Kas inimesed vajavad süsteeme või kasutavad hoopis süsteemid meid, et püsida? Viga võib meile anda kätte süsteemi olemasolu, olles võib-olla hoopis süsteemi osa või eesmärk... Viga võib saada muutumise allikaks.

Näitus jääb avatuks kuni 18. maini
SEB Ühispanga Galeriis (Tornimäe 2, V korrusel)
E – R 9 – 18.

Lisainfo:
Kai-Riin Meri
SEB Ühispanga Galerii
6655 647
51 37 473


Haus Galerii
6419 471

www.haus.ee

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.