SEB

Sinul on võimalus otsustada.
Näe oma võimalusi.

Liikuge allapoole

Scroll down

Võimalused

Näeme, et mitmes eluvaldkonnas on naiste esindatus endiselt madal. SEB eesmärk on toetada naisi nägemaks oma võimalusi, kuidas luua endale parem tulevik.

Ettevõtlusega alustamine

Eesti naistel on Baltimaade kõige väiksem huvi ettevõtlusega alustamiseks. Vaid iga kolmas Eesti naine on mõelnud alustada ettevõtlusega.

Naiste valmisolek ettevõtlusega alustamiseks 1-3 aasta jooksul (Eesti 32%, Läti 40%, Leedu 33%). Allikas: SEB andmed ja SEB "Norstat" uuring, oktoober 2021


Ka lihtsast ideest või hobist võib ühel päeval välja kasvada midagi palju suuremat. Meie nõu ja eripakkumisega on kindlam alustada.Võimalused parema tuleviku kindlustamiseks

Pension

Kõigest 28% naistest tunneb finantsilist kindlust pensionipõlve osas.

SEB pensionilahendustega tagate pensionipõlves parema elukvaliteedi. Pensionipõlveks säästmisega alustamine on kiire ja mugav.

Allikas: SEB uuring, detsember 2020.

Investeerimine

42% investoritest on naised. SEB roboinvestor on lihtne ja automaatne viis investeerimisega alustamiseks.

Kusjuures investeerimisega alustamiseks piisab vaid 1 eurost ja 15 minutist. Koostame personaalse investeerimissoovituse vastavalt Teie kogemusele ja teadmistele.

Investeerimisega kaasnevad alati riskid.

Allikas: SEB "Norstat" uuring, veebruar 2022

Karjäär

SEB äriklientide hulgas tegutsevad naised juhatuse liikmena peamiselt haridus-, tervishoiu-, ja sotsiaalvaldkonnas. Siiski ei tohiks see süvendada stereotüüpi, et ainult need valdkonnad on mõeldud naistele.

Olge ettevõtlik enda karjääri loomisel. IT-arendus. Klientide nõustamine. Andmeteadus. Õigus. Ükskõik, millise karjääritee olete valinud, saate seda SEB-s edasi arendada.

Allikas: SEB andmed