Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Investeerimisseminarid 2021. aasta kevadel

 • 29.aprill

  16.00–17.30

  MS Teams

  Alustava investori ABC

  Anname ülevaate erinevate varaklasside käitumisest, investeerimisportfelli koostamise põhimõtetest ning investeerimistehingute teostamisest ja investeerimistoodete maksustamise põhitõdedest.

  Esineja:

  Martin Sillasoo
  SEB Kogumis- ja investeerimistoodete arendusjuht
 • 5.mai

  16.00–17.30

  MS Teams

  Investeerimisseminar: Fondid

  Fondid võivad olla lisaks pensioniinvesteeringutele ka arvestatavaks alternatiiviks väikeinvestorile. Võrreldes üksikaktsiatega on fondidel mitmeid eeliseid: alustada saab ka mõne euroga, riskid on hajutatud, sageli puuduvad kontohaldustasud, tehingutasud võivad olla on väiksemad ning tulumaksusoodustused võivad anda turbokiirenduse. Räägime aktiivsetest ja passiivsetest fondidest, fondide tingimuste ja portfellide lugemisest ja mõistmisest. Lisaks ostmisele-müümisele saab paljusid fonde ka omavahel vahetada – võimalus, mida üksikaktsiate puhul ei ole.

  Esineja:

  Endriko Võrklaev
  SEB Varahalduse Fondijuht
 • 26.mai

  16.00–17.30

  MS Teams

  Investeerimisseminarid: Investeerimistehingute teostamine ja maksustamine

  Seminari käigus anname ülevaate investeerimistehingutest ja investeerimistoodete maksustamise põhitõdedest.

  Esineja:

  Elisabet Visnapuu
  SEB Kogumis- ja investeerimistoodete arendusjuht
  •  

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.