Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Juht

Siim
innovatsioonijuht
 
Mul tekkis siin võimalus juurutada oma erialast visiooni ning alustada projektide ja ideedega, mille jaoks ei olnud mul varem aega, meeskonda või muid ressursse. SEB on õige koht neile, kes tahavad käivitada uusi algatusi ning soovivad iga päev õppida ja areneda.
Siim
innovatsioonijuht

 

Kas olete valmis liituma?

Kõik saab alguse vastastikusest sobivusest.

Me tahame olla kindlad, et just teie olete vabale ametikohale parim kandidaat. Samuti soovime, et tunneksite end meie organisatsioonis hästi. Seetõttu pöörame värbamisprotsessile palju tähelepanu. Juba kandideerimise käigus õpite tundma meie inimesi ja väärtusi.

Võtke meiega ühendust

Kui olete huvitatud SEB-s töötamisest, siis tutvustage end Videolinnu teel või saatke meile e-kiri aadressil .

 • Monika Lillenthal

  Monika Lillenthal

  HR Advisor

  +372 665 5316

  e-mail

   

 • Merle Raamat

  Merle Raamat

  Baltic HR Business Partner

  +372 665 5343

  e-mail

   

 • Kristiina Lõhmus

  Kaisa Pelt

  Talent Acquisition Partner

  +372 665 5036

  e-mail

   

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.