Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Töötamine SEB-s

SEB Eestis töötab enam kui 1000 inimest. Koos täidame kliendile antud lubaduse – pakkuda parimat kliendisuhet. Meie töötajad suhtuvad oma töösse kire ja rõõmuga, sest lubame ka oma töötajaile– SEB-s töötades kasvab Teie väärtus!

SEB on töötamiseks kõige õigem koht, kui Te soovite areneda juhi või spetsialistina rohkeid väljakutseid ja karjäärivõimalusi pakkuvas rahvusvahelises organisatsioonis, kes hoolib oma töötajatest ning väärtustab kõrgelt nende panust. SEB tahab pakkuda oma töötajaile parimat keskkonda isiklikuks ja professionaalseks arenguks.

  • SEB-s töötate Te dünaamilises, muutuvas ja arenevas rahvusvahelises keskkonnas, mis loob piiramatud professionaalsed võimalused – Te saate areneda kogu SEB Grupis, mis on esindatud enam kui 20 riigis.
  • SEB-s on tugev meeskonnavaim ning sõbralik, uuendusmeelne ja üksteist austav kultuur – me oleme üks ühine meeskond, kes teenindab SEB kliente. Me hindame erinevusi ja avatust. Läbi koostöö loome suuremat lisaväärtust kliendile, organisatsioonile ja ühiskonnale.
  • SEB-s töötades parandate oma elukvaliteeti - SEB on atraktiivne tööandja, kes hoolib oma töötajatest ja väärtustab kõrgelt nende panust. Meie tasu- ja motivatsioonisüsteemid on konkurentsivõimelised ja õiglased, põhinedes individuaalsel ja meeskondlikul tulemuslikkusel. Lisaks pakume oma töötajatele mitmekülgseid soodustusi.

Teie esimene samm on SEB-sse tööletulek – edasised sammud saame teha üheskoos! 

Vabad töökohad

Kui Te ei leidnud endale sobivat tööpakkumist, saatke oma CV ja me võtame Teiega ise sobiva töökoha tekkimisel ühendust.

Noorte LAB

SEB Noorte LAB on üliõpilastele mõeldud suvine praktikaprogramm, mis viiakse ellu SEB Pangas ning selle Eesti tütar- ja sidusettevõtetes.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.