Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Vastutustundlik juhtimine

Kontoritöö

Tahame olla ettevõte, kes juhib oma tegevust eetiliselt ja professionaalselt. Jätkusuutlikuks tegutsemiseks oleme kehtestanud selge kohustuste jaotuse ja riskijuhtimise. Erinevad jätkusuutlikkuse riskid meie klientide tegevustes (krediidi-, operatsiooni- ja mainerisk jt) vaadatakse üle regulaarselt.

Meie töö toimub kolmes prioriteetses valdkonnas: vastutustundlik müük ja nõustamine, finantskuritegevuse vastu võitlemine ja vastutustundlikuks omanikuks olemine.

Olulisel kohal on ka kogu SEB grupi omandipoliitika väljatöötamine varahalduses ja vastutustundliku investeerimise põhimõtete elluviimise jätkamine.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.