Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Vastutus keskkonna ees

Tuulikud

Tänastest keskkonnaprobleemidest peab olema ühtne arusaam. Kliima on muutunud ning praegune elustiil ja rahvastiku kasv mõjutab maakeral olevate ressursside kasutamist. Vastutustundlikkuse keskkonnamõõde puudutab organisatsiooni mõju ökosüsteemidele, maismaale, õhule ja veele. Me töötame SEB-s selle nimel, et vähendada nii oma äritegevuse otsest kui ka kaudset mõju keskkonnale.

Nii oleme näiteks teadlikult vähendanud paberi, elektri, vee tarbimist. Sorteerime oma prügi. Meie kontorid kasutavad täna 76% Rohelist Energiat. Kontorituled kustuvad automaatselt peale tööaja lõppu. Igakuiselt monitoorime SEB ökoloogilist jalajälge.

Meie töö toimub kahes prioriteetses valdkonnas: oma jalajälje vähendamine ning jätkusuutlikud finantseeringud ja investeeringud.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.