Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Sotsiaalne vastutus

Pere askeldamas kasvuhoones

Me tahame olla tuntud ja vastutustundlikult tegutsev ühiskonnaliige. Meie ülesanne on tagada vastupidav-jätkusuutlik ühiskond, mis nõuab tugevat keskendumist järgmise põlvkonna inimeste ja ettevõtete toetamisele. Jätkusuutlikkuse ja vastutustundlikkuse ühiskondlik mõõde kätkeb endas inimõigusi, ühiskonda, tooteid ja teenuseid ning töötavaid ja häid töötingimusi. Nii oleme näiteks väga arvestavad töö ja pereelu ühildamise poliitika järgijad. Korraldame regulaarselt omatöötajate infotunde, et meie töötajad oleksid ettevõtte tegevuse ja teemadega kursis. SEB-l on töötajate lastele mõeldud mängutuba, kutsume töötajate lapsi kord aastas vanemaga tööle kaasa, et lastel oleks võimalus tutvuda vanema töö ja tegemistega. Töötajate täiendkoolitused on ettevõtte jätkusuutllikkuse seisukohast väga olulised.

Meie töö toimub neljas prioriteetses valdkonnas: jätkusuutlikud finantseeringud ja investeeringud, parima töökoha loomine, finantsteenuste kättesaadavaks tegemine ja investeerimine kogukondadesse.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.