Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Meie roll ühiskonnas

Nõustamine

Meie visioon on pakkuda klientidele maailmatasemel teenust. Meie vastutustundliku ettevõtluse strateegia on loodud selle visiooni toetamiseks.

Pankadel on oluline roll rahavoogude vahendamisel hoiustajatelt laenusaajatele viisil, mis soodustaks majanduskasvu, näiteks ettevõtete arengu toetamise kaudu. Pank on majanduse südametunnistus ja vereringe. Aitame luua töökohti, ostame kaupu-teenuseid strateegilistelt äripartneritelt, hankijatelt. Dividendide, maksude maksmise ja kogukonda suunatud investeerimisprojektide kaudu loome oma huvirühmadele ja kogukondadele, kus me tegutseme, materiaalseid majanduslikke hüvesid.

Panga ja investorina tunnistame olulist rolli jätkusuutlike investeeringute ja vajalike muudatuste finantseerimise soodustajana. Meie otsene mõju on seotud eeskätt ökoloogilise jalajäljega, mille me teenindusettevõttena jätame ning sellega, millised on meie teod oma töötajate ja meie käitumisnormidega seoses. Finantseerija ja fondihaldurina on meil ka oluline kaudne mõju.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.